Tel. : 602-655-707

P.H.U."Moduł" S.C.
42-200 Częstochowa
ul.Wesoła 8

KATEGORIE CZĘŚCI:

Wirnik IM76, CG132954, 63216703, 72386601, 72386601, 63216725, 63216726, 63216727

« wstecz  |  stan: DOSTĘPNY
cena brutto / szt:
195
szt.
dodaj do koszyka
MODUŁ s.c.
Numery części:

LUCAS 072386601010
MAGNETI MARELLI 63216703
MAGNETI MARELLI 72386601
MAGNETI MARELLI MT67AC
OE 072386601010
OE 72386601
IM76
CG132954
132951
72386601
9932508

Zamienniki:

FIAT 42498212
FIAT 4699704
FIAT 4701920
FIAT 4716026
FIAT 4737754
FIAT 4737756
FIAT 4807378
FIAT 4807379
FIAT 77050562
FIAT 7740560
FIAT 77445430
MAGNETI MARELLI 63216725
MAGNETI MARELLI 63216726
MAGNETI MARELLI 63216727
MAGNETI MARELLI 63216740
MAGNETI MARELLI MT67A
MAGNETI MARELLI MT67AB
MAGNETI MARELLI MT67C
MAGNETI MARELLI MT67CA
OE 063216703010
OE 063216726010
OE 63216703
OE 63216726
OE 63216727
OE 63216740

Opis:

Wirnik nowy firmy ORME

Sklep z auto częściami MODUŁ s.c. to gwarancja udanych zakupów oraz najwyższej jakości towaru.
Copyright (c) 2012 MODUŁ s.c.
rozruszniki - alternatory