Tel. : 602-655-707

P.H.U."Moduł" S.C.
42-200 Częstochowa
ul.Wesoła 8

KATEGORIE CZĘŚCI:

Alternator Opel Isuzu, Campo, Monterey, LR160-446, 8970716110, 8970377241, JA873, A2025

112228, 
DRA3483, 
LR160-446, 
LR160-446B, 
LR160-446C, 
LR160-446E,
LR160-446G, 
8970716110, 
8970746110, 
8971347620, 
8971478510, 
8971876550, 
8971347810, 
020446, 
97074611,
97134762, 
97147851, 
97187655, 
437130 
HITACHI	LR150444B	
HITACHI	LR150448	
HITACHI	LR160446	
HITACHI	LR160446B	
HITACHI	LR160446C	
HITACHI	LR160446E	
ISUZU	8970377241	
ISUZU	8970746110	
ISUZU	8971137700	
ISUZU	8971347620	
ISUZU	8971478510	
ISUZU	8971876550	
ISUZU	97113770	
LUCAS	LRA01514	
LUCAS	LRA01618	
LUCAS	LRA1514	
LUCAS	LRA1618	
VAUXHALL/OPEL	1204139	
VAUXHALL/OPEL	1204147	
VAUXHALL/OPEL	6204015	
VAUXHALL/OPEL	6204048	
VAUXHALL/OPEL	6204068 112228, 
DRA3483, 
LR160-446, 
LR160-446B, 
LR160-446C, 
LR160-446E,
LR160-446G, 
8970716110, 
8970746110, 
8971347620, 
8971478510, 
8971876550, 
8971347810, 
020446, 
97074611,
97134762, 
97147851, 
97187655, 
437130 
HITACHI	LR150444B	
HITACHI	LR150448	
HITACHI	LR160446	
HITACHI	LR160446B	
HITACHI	LR160446C	
HITACHI	LR160446E	
ISUZU	8970377241	
ISUZU	8970746110	
ISUZU	8971137700	
ISUZU	8971347620	
ISUZU	8971478510	
ISUZU	8971876550	
ISUZU	97113770	
LUCAS	LRA01514	
LUCAS	LRA01618	
LUCAS	LRA1514	
LUCAS	LRA1618	
VAUXHALL/OPEL	1204139	
VAUXHALL/OPEL	1204147	
VAUXHALL/OPEL	6204015	
VAUXHALL/OPEL	6204048	
VAUXHALL/OPEL	6204068
« wstecz  |  stan: NA ZAMÓWIENIE
cena brutto / szt:
290
szt.
dodaj do koszyka
MODUŁ s.c.
Numery części:

112228,
DRA3483,
LR160-446,
LR160-446B,
LR160-446C,
LR160-446E,
LR160-446G,
8970716110,
8970746110,
8971347620,
8971478510,
8971876550,
8971347810,
020446,
97074611,
97134762,
97147851,
97187655,
437130
HITACHI LR150444B
HITACHI LR150448
HITACHI LR160446
HITACHI LR160446B
HITACHI LR160446C
HITACHI LR160446E
ISUZU 8970377241
ISUZU 8970746110
ISUZU 8971137700
ISUZU 8971347620
ISUZU 8971478510
ISUZU 8971876550
ISUZU 97113770
LUCAS LRA01514
LUCAS LRA01618
LUCAS LRA1514
LUCAS LRA1618
VAUXHALL/OPEL 1204139
VAUXHALL/OPEL 1204147
VAUXHALL/OPEL 6204015
VAUXHALL/OPEL 6204048
VAUXHALL/OPEL 6204068

Zastosowanie / marka:

OPEL,
ISUZU,

Zastosowanie / model:

Campo 3.1 TD
Monterey A 3.1 TD
Rodeo 3.1 TD
Trooper 3.1 TD

Opis:

Alternator regenerowany oryginał

6 miesięcy gwarancji.

(zdjęcie poglądowe)

Sklep z auto częściami MODUŁ s.c. to gwarancja udanych zakupów oraz najwyższej jakości towaru.
Copyright (c) 2012 MODUŁ s.c.
rozruszniki - alternatory