Tel. : 602-655-707

P.H.U."Moduł" S.C.
42-200 Częstochowa
ul.Wesoła 8

KATEGORIE CZĘŚCI:

Alternator FORD, Transit, CA719, A4001, 1668894, 924F10300AA, 54022610, 54022720,437787

0986036631, 
0986039881, 
111623, 
DRA3369, 
DRA6631, 
DRA9881, 
1668894, 
5027848, 
5029902, 
7302659, 
894X-10300AE, 
924F-10300AA, 
924F-10300AB, 
924F-10K359AA, 
924F-10K359AB, 
924F-X10K359AA, 
924FX-10K359, 
924FX-10K359A, 
924FX-10K359AA, 
924X-10300AB, 
94GB-10300BB, 
94GB-10300BB, 
94GB-10K359AC, 
954F-10300AA, 
954F-10K300AA, 
954F-10K359AB, 
R924X-10300AB, 
R954F-10300AA, 
RV94GB-10300BB, 
V94GB-10K359AC, 
Y94GB-10K359AC, 
24293, 
54022394, 
54022396, 
54022495, 
54022537, 
54022547, 
54022555, 
54022557, 
54022564, 
54022565, 
54022583,
54022588, 
54022610, 
54022615, 
54022708, 
54022720,
LRA2738, 
LRB161, 
54022550, 
943356319, 
02036581, 
2011061, 
ALT-4027, 
437390, 
437787
BOSCH	0986036631	
BOSCH	0986039881	
BOSCH	3663	
BOSCH	3988	
BOSCH	9124476053	
DELCO/FORD	1668894	
DELCO/FORD	884FX10K359AB	
DELCO/FORD	914F10300AA	
DELCO/FORD	914FAA	
DELCO/FORD	924F10300AB	
DELCO/FORD	924F10K359AB	
DELCO/FORD	924FAB	
DELCO/FORD	954F10K359AB	
DELCO/FORD	D914F10K359AA	
DELCO/FORD	D954F10K359AA	
DELCO/FORD	R954F10300AA	
DENSO	1042124293	
LUCAS	54022394B	
LUCAS	54022425A	
LUCAS	54022429	
LUCAS	54022495	
LUCAS	54022495A	
LUCAS	54022495B	
LUCAS	54022537	
LUCAS	54022539	
LUCAS	54022557	
LUCAS	54022583	
LUCAS	54022610	
LUCAS	54022689	
LUCAS	54022689A	
LUCAS	LRB00160	
LUCAS	LRB00161	
LUCAS	LRB160	
LUCAS	LRB161	
LUCAS	R54022610	
MARELLI	63324293	
VALEO	436755
0986036631 	BOSCH 	
111623 	CARGO 	
CAL25102AS 	CASCO 	
CAL25102GS 	CASCO 	
CAL25103AS 	CASCO 	
CAL25103GS 	CASCO 	
4926 	CEVAM 	
DRA3369 	DELCO 	
DRA6631 	DELCO 	
DRA9881 	DELCO 	
EAA-221258 	EAA 	
56294 	EAI 	
28-2514 	ELSTOCK 	
28-2781 	ELSTOCK 	
28-3503 	ELSTOCK 	
1668894 	FORD
5027848 	FORD
5029902 	FORD
7302659 	FORD
894X10300AE 	FORD
924F10300AA 	FORD
924F10300AB 	FORD
924F10K359AB 	FORD
924FX10K359AA 	FORD
924X10300AB 	FORD
94GB10300BB 	FORD 	
94GB10K359AC 	FORD 	
954F10300AA 	FORD
954F10K300AA 	FORD
954F10K359AB 	FORD
R924X10300AB 	FORD 	
R954F10300AA 	FORD 	
RV94GB10300BB 	FORD 	
V94GB10K359AC 	FORD
CA719IR 	HC PARTS 	
8EL011710-001 	HELLA 	
11.0719 	LAUBER 	
24293 	LUCAS
54022394 	LUCAS
54022396 	LUCAS
54022495 	LUCAS
54022537 	LUCAS
54022542 	LUCAS 	
54022547 	LUCAS
54022555 	LUCAS
54022556 	LUCAS
54022557 	LUCAS
54022564 	LUCAS
54022565 	LUCAS
54022575 	LUCAS
54022582 	LUCAS
54022583 	LUCAS
54022588 	LUCAS
54022610 	LUCAS
54022615 	LUCAS
54022689 	LUCAS
54022708 	LUCAS
LRA01475 	LUCAS 	
LRA02716 	LUCAS 	
LRA02738 	LUCAS 	
LRB00161 	LUCAS 	
54022720 	MAGNETI MARELLI

89213416 	POWERMAX 	
9213416 	POWERMAX 	
20110161 	PRESTOLITE 	
35214420 	PRESTOLITE 	
1015-001RS 	RS 	
436755 	VALEO 	
437390 	VALEO 	
437787 	VALEO 	
440194 	VALEO 	
23681N 	WAI / TRANSPO 	
ALT16016 	WOODAUTO 0986036631, 
0986039881, 
111623, 
DRA3369, 
DRA6631, 
DRA9881, 
1668894, 
5027848, 
5029902, 
7302659, 
894X-10300AE, 
924F-10300AA, 
924F-10300AB, 
924F-10K359AA, 
924F-10K359AB, 
924F-X10K359AA, 
924FX-10K359, 
924FX-10K359A, 
924FX-10K359AA, 
924X-10300AB, 
94GB-10300BB, 
94GB-10300BB, 
94GB-10K359AC, 
954F-10300AA, 
954F-10K300AA, 
954F-10K359AB, 
R924X-10300AB, 
R954F-10300AA, 
RV94GB-10300BB, 
V94GB-10K359AC, 
Y94GB-10K359AC, 
24293, 
54022394, 
54022396, 
54022495, 
54022537, 
54022547, 
54022555, 
54022557, 
54022564, 
54022565, 
54022583,
54022588, 
54022610, 
54022615, 
54022708, 
54022720,
LRA2738, 
LRB161, 
54022550, 
943356319, 
02036581, 
2011061, 
ALT-4027, 
437390, 
437787
BOSCH	0986036631	
BOSCH	0986039881	
BOSCH	3663	
BOSCH	3988	
BOSCH	9124476053	
DELCO/FORD	1668894	
DELCO/FORD	884FX10K359AB	
DELCO/FORD	914F10300AA	
DELCO/FORD	914FAA	
DELCO/FORD	924F10300AB	
DELCO/FORD	924F10K359AB	
DELCO/FORD	924FAB	
DELCO/FORD	954F10K359AB	
DELCO/FORD	D914F10K359AA	
DELCO/FORD	D954F10K359AA	
DELCO/FORD	R954F10300AA	
DENSO	1042124293	
LUCAS	54022394B	
LUCAS	54022425A	
LUCAS	54022429	
LUCAS	54022495	
LUCAS	54022495A	
LUCAS	54022495B	
LUCAS	54022537	
LUCAS	54022539	
LUCAS	54022557	
LUCAS	54022583	
LUCAS	54022610	
LUCAS	54022689	
LUCAS	54022689A	
LUCAS	LRB00160	
LUCAS	LRB00161	
LUCAS	LRB160	
LUCAS	LRB161	
LUCAS	R54022610	
MARELLI	63324293	
VALEO	436755
0986036631 	BOSCH 	
111623 	CARGO 	
CAL25102AS 	CASCO 	
CAL25102GS 	CASCO 	
CAL25103AS 	CASCO 	
CAL25103GS 	CASCO 	
4926 	CEVAM 	
DRA3369 	DELCO 	
DRA6631 	DELCO 	
DRA9881 	DELCO 	
EAA-221258 	EAA 	
56294 	EAI 	
28-2514 	ELSTOCK 	
28-2781 	ELSTOCK 	
28-3503 	ELSTOCK 	
1668894 	FORD
5027848 	FORD
5029902 	FORD
7302659 	FORD
894X10300AE 	FORD
924F10300AA 	FORD
924F10300AB 	FORD
924F10K359AB 	FORD
924FX10K359AA 	FORD
924X10300AB 	FORD
94GB10300BB 	FORD 	
94GB10K359AC 	FORD 	
954F10300AA 	FORD
954F10K300AA 	FORD
954F10K359AB 	FORD
R924X10300AB 	FORD 	
R954F10300AA 	FORD 	
RV94GB10300BB 	FORD 	
V94GB10K359AC 	FORD
CA719IR 	HC PARTS 	
8EL011710-001 	HELLA 	
11.0719 	LAUBER 	
24293 	LUCAS
54022394 	LUCAS
54022396 	LUCAS
54022495 	LUCAS
54022537 	LUCAS
54022542 	LUCAS 	
54022547 	LUCAS
54022555 	LUCAS
54022556 	LUCAS
54022557 	LUCAS
54022564 	LUCAS
54022565 	LUCAS
54022575 	LUCAS
54022582 	LUCAS
54022583 	LUCAS
54022588 	LUCAS
54022610 	LUCAS
54022615 	LUCAS
54022689 	LUCAS
54022708 	LUCAS
LRA01475 	LUCAS 	
LRA02716 	LUCAS 	
LRA02738 	LUCAS 	
LRB00161 	LUCAS 	
54022720 	MAGNETI MARELLI

89213416 	POWERMAX 	
9213416 	POWERMAX 	
20110161 	PRESTOLITE 	
35214420 	PRESTOLITE 	
1015-001RS 	RS 	
436755 	VALEO 	
437390 	VALEO 	
437787 	VALEO 	
440194 	VALEO 	
23681N 	WAI / TRANSPO 	
ALT16016 	WOODAUTO
« wstecz  |  stan: DOSTĘPNY
cena brutto / szt:
390
szt.
dodaj do koszyka
MODUŁ s.c.
Numery części:

0986036631,
0986039881,
111623,
DRA3369,
DRA6631,
DRA9881,
1668894,
5027848,
5029902,
7302659,
894X-10300AE,
924F-10300AA,
924F-10300AB,
924F-10K359AA,
924F-10K359AB,
924F-X10K359AA,
924FX-10K359,
924FX-10K359A,
924FX-10K359AA,
924X-10300AB,
94GB-10300BB,
94GB-10300BB,
94GB-10K359AC,
954F-10300AA,
954F-10K300AA,
954F-10K359AB,
R924X-10300AB,
R954F-10300AA,
RV94GB-10300BB,
V94GB-10K359AC,
Y94GB-10K359AC,
24293,
54022394,
54022396,
54022495,
54022537,
54022547,
54022555,
54022557,
54022564,
54022565,
54022583,
54022588,
54022610,
54022615,
54022708,
54022720,
LRA2738,
LRB161,
54022550,
943356319,
02036581,
2011061,
ALT-4027,
437390,
437787
BOSCH 0986036631
BOSCH 0986039881
BOSCH 3663
BOSCH 3988
BOSCH 9124476053
DELCO/FORD 1668894
DELCO/FORD 884FX10K359AB
DELCO/FORD 914F10300AA
DELCO/FORD 914FAA
DELCO/FORD 924F10300AB
DELCO/FORD 924F10K359AB
DELCO/FORD 924FAB
DELCO/FORD 954F10K359AB
DELCO/FORD D914F10K359AA
DELCO/FORD D954F10K359AA
DELCO/FORD R954F10300AA
DENSO 1042124293
LUCAS 54022394B
LUCAS 54022425A
LUCAS 54022429
LUCAS 54022495
LUCAS 54022495A
LUCAS 54022495B
LUCAS 54022537
LUCAS 54022539
LUCAS 54022557
LUCAS 54022583
LUCAS 54022610
LUCAS 54022689
LUCAS 54022689A
LUCAS LRB00160
LUCAS LRB00161
LUCAS LRB160
LUCAS LRB161
LUCAS R54022610
MARELLI 63324293
VALEO 436755
0986036631 BOSCH
111623 CARGO
CAL25102AS CASCO
CAL25102GS CASCO
CAL25103AS CASCO
CAL25103GS CASCO
4926 CEVAM
DRA3369 DELCO
DRA6631 DELCO
DRA9881 DELCO
EAA-221258 EAA
56294 EAI
28-2514 ELSTOCK
28-2781 ELSTOCK
28-3503 ELSTOCK
1668894 FORD
5027848 FORD
5029902 FORD
7302659 FORD
894X10300AE FORD
924F10300AA FORD
924F10300AB FORD
924F10K359AB FORD
924FX10K359AA FORD
924X10300AB FORD
94GB10300BB FORD
94GB10K359AC FORD
954F10300AA FORD
954F10K300AA FORD
954F10K359AB FORD
R924X10300AB FORD
R954F10300AA FORD
RV94GB10300BB FORD
V94GB10K359AC FORD
CA719IR HC PARTS
8EL011710-001 HELLA
11.0719 LAUBER
24293 LUCAS
54022394 LUCAS
54022396 LUCAS
54022495 LUCAS
54022537 LUCAS
54022542 LUCAS
54022547 LUCAS
54022555 LUCAS
54022556 LUCAS
54022557 LUCAS
54022564 LUCAS
54022565 LUCAS
54022575 LUCAS
54022582 LUCAS
54022583 LUCAS
54022588 LUCAS
54022610 LUCAS
54022615 LUCAS
54022689 LUCAS
54022708 LUCAS
LRA01475 LUCAS
LRA02716 LUCAS
LRA02738 LUCAS
LRB00161 LUCAS
54022720 MAGNETI MARELLI

89213416 POWERMAX
9213416 POWERMAX
20110161 PRESTOLITE
35214420 PRESTOLITE
1015-001RS RS
436755 VALEO
437390 VALEO
437787 VALEO
440194 VALEO
23681N WAI / TRANSPO
ALT16016 WOODAUTO

Zastosowanie / marka:

FORD

Zastosowanie / model:

FORD Scorpio 2.5 TD [VM] 09.1996-08.1998
FORD Transit 2.5 Diesel Di [4BC] 08.1991-08.1994
FORD Transit 2.5 Diesel Di [4CC] 08.1991-08.1994
FORD Transit 2.5 Diesel Di [4DA] 09.1991-08.1994
FORD Transit 2.5 Diesel Di [4FA] 09.1991-07.1997
FORD Transit 2.5 Diesel Di [4FB] 08.1994-07.1997
FORD Transit 2.5 Diesel Di [4FC] 08.1994-07.1997
FORD Transit 2.5 Diesel Di [4FD] 06.1994-07.1997
FORD Transit 2.5 Diesel Di [4GA] 11.1992-08.1994
FORD Transit 2.5 Diesel Di [4GB] 08.1994-07.1997
FORD Transit 2.5 Diesel Di [4GC] 08.1994-07.1997
FORD Transit 2.5 Diesel Di [4HB] 06.1994-07.1997
FORD Transit 2.5 Diesel Di [4HC] 07.1994-07.1997
FORD Transit 2.5 DTi [4HC] 07.1994-07.1997
FORD Transit 2.5 TD [4EA] 09.1991-08.1994
FORD Transit 2.5 TD [4EB] 08.1994-07.1997
FORD Transit 2.5 TD [4EC] 09.1991-05.1997
FORD Transit 2.5 TD [4GA] 10.1992-07.1997
FORD Transit 2.5 TD [4GB] 08.1994-07.1997
FORD Transit 2.5 TD [4GC] 08.1994-07.1997
FORD Transit 2.5 TD [4GD] 07.1994-07.1997
FORD Transit 2.5 TD [4GE] 07.1994-07.1997
FORD Transit 2.5 TD [4GF] 07.1994-07.1997
FORD Transit 2.5 TDi [4EB] 09.1995-07.1997
FORD Transit 2.5 TDi [4EC] 09.1995-07.1997

Opis:

Alternator regenerowany oryginał

6 miesięcy gwarancji

Sklep z auto częściami MODUŁ s.c. to gwarancja udanych zakupów oraz najwyższej jakości towaru.
Copyright (c) 2012 MODUŁ s.c.
rozruszniki - alternatory