Tel. : 602-655-707

P.H.U."Moduł" S.C.
42-200 Częstochowa
ul.Wesoła 8

KATEGORIE CZĘŚCI:

Alternator Alfa Romeo,Ferrari, 0120488118, 0120489911, 63305700, CA593, A0179

0120488118, 
0120488119, 
0986036520, 
943356646, 
02488119, 
436556
BOSCH	0120488118	
BOSCH	0120488119	
BOSCH	0120489479	
BOSCH	0120489480	
BOSCH	0120489719	
BOSCH	0120489720	
BOSCH	0120489797	
BOSCH	0120489798	
BOSCH	0120489911	
BOSCH	0120489912	
BOSCH	0986036520	
BOSCH	3652	
FIAT/MARELLI	63305700	
LETRIKA (ISKRA)	11201567	
LETRIKA (ISKRA)	AAK4514	
LUCAS	LRA00232	
LUCAS	LRA01365	
LUCAS	LRA1365	
LUCAS	LRA232	
VALEO	514002
0120488118 	BOSCH
0120488119 	BOSCH
0986036520 	BOSCH
112745 	CARGO 	
CAL10176RS 	CASCO 	
4323 	CEVAM 	
56254 	EAI 	
28-1766 	ELSTOCK 	
9036520 	FRIESEN 	
CA593IR 	HC PARTS 	
8EL725876-001 	HELLA 	
11.0593 	LAUBER 	
943356646 	MAGNETI MARELLI 	
105.002.065 	PSH 	
1011-177RS 	RS 	
436556 	VALEO 	
ALT10144 	WOODAUTO 0120488118, 
0120488119, 
0986036520, 
943356646, 
02488119, 
436556
BOSCH	0120488118	
BOSCH	0120488119	
BOSCH	0120489479	
BOSCH	0120489480	
BOSCH	0120489719	
BOSCH	0120489720	
BOSCH	0120489797	
BOSCH	0120489798	
BOSCH	0120489911	
BOSCH	0120489912	
BOSCH	0986036520	
BOSCH	3652	
FIAT/MARELLI	63305700	
LETRIKA (ISKRA)	11201567	
LETRIKA (ISKRA)	AAK4514	
LUCAS	LRA00232	
LUCAS	LRA01365	
LUCAS	LRA1365	
LUCAS	LRA232	
VALEO	514002
0120488118 	BOSCH
0120488119 	BOSCH
0986036520 	BOSCH
112745 	CARGO 	
CAL10176RS 	CASCO 	
4323 	CEVAM 	
56254 	EAI 	
28-1766 	ELSTOCK 	
9036520 	FRIESEN 	
CA593IR 	HC PARTS 	
8EL725876-001 	HELLA 	
11.0593 	LAUBER 	
943356646 	MAGNETI MARELLI 	
105.002.065 	PSH 	
1011-177RS 	RS 	
436556 	VALEO 	
ALT10144 	WOODAUTO
« wstecz  |  stan: DOSTĘPNY
cena brutto / szt:
350
szt.
dodaj do koszyka
MODUŁ s.c.
Numery części:

0120488118,
0120488119,
0986036520,
943356646,
02488119,
436556
BOSCH 0120488118
BOSCH 0120488119
BOSCH 0120489479
BOSCH 0120489480
BOSCH 0120489719
BOSCH 0120489720
BOSCH 0120489797
BOSCH 0120489798
BOSCH 0120489911
BOSCH 0120489912
BOSCH 0986036520
BOSCH 3652
FIAT/MARELLI 63305700
LETRIKA (ISKRA) 11201567
LETRIKA (ISKRA) AAK4514
LUCAS LRA00232
LUCAS LRA01365
LUCAS LRA1365
LUCAS LRA232
VALEO 514002
0120488118 BOSCH
0120488119 BOSCH
0986036520 BOSCH
112745 CARGO
CAL10176RS CASCO
4323 CEVAM
56254 EAI
28-1766 ELSTOCK
9036520 FRIESEN
CA593IR HC PARTS
8EL725876-001 HELLA
11.0593 LAUBER
943356646 MAGNETI MARELLI
105.002.065 PSH
1011-177RS RS
436556 VALEO
ALT10144 WOODAUTO

Zastosowanie / marka:

Alfa Romeo,
Ferrari

Zastosowanie / model:

ALFA ROMEO Alfa 33 1.2 [AR30743] 01.1990-08.1991
ALFA ROMEO Alfa 33 1.3 [AR30586] 04.1988-12.1989
ALFA ROMEO Alfa 33 1.3 [AR30587] 04.1988-12.1989
ALFA ROMEO Alfa 33 1.3 [AR30732] 02.1990-10.1994
ALFA ROMEO Alfa 33 1.4 [AR30586] 04.1988-12.1989
ALFA ROMEO Alfa 33 1.4 [AR30755] 06.1991-09.1994
ALFA ROMEO Alfa 33 1.4 i.e. [AR30753] 09.1991-10.1994
ALFA ROMEO Alfa 33 1.4 i.e. [AR30755] 09.1991-12.1991
ALFA ROMEO Alfa 33 1.4 i.e. 4x4 [AR30587] 06.1991-09.1994
ALFA ROMEO Alfa 33 1.4 i.e. 4x4 [AR30755] 06.1991-09.1994
ALFA ROMEO Alfa 33 1.5 [AR30146] 12.1986-12.1989
ALFA ROMEO Alfa 33 1.5 [AR30182] 09.1986-12.1993
ALFA ROMEO Alfa 33 1.5 [AR30508] 03.1988-12.1989
ALFA ROMEO Alfa 33 1.5 [AR30588] 07.1986-12.1989
ALFA ROMEO Alfa 33 1.5 [AR30751] 09.1986-12.1987
ALFA ROMEO Alfa 33 1.5 [AR30751] 01.1990-09.1994
ALFA ROMEO Alfa 33 1.5 4x4 [AR30146] 09.1986-12.1989
ALFA ROMEO Alfa 33 1.5 4x4 [AR30182] 09.1986-12.1987
ALFA ROMEO Alfa 33 1.5 4x4 [AR30508] 03.1988-12.1989
ALFA ROMEO Alfa 33 1.5 4x4 [AR30514] 01.1984-12.1989
ALFA ROMEO Alfa 33 1.5 4x4 [AR30520] 09.1984-12.1986
ALFA ROMEO Alfa 33 1.5 4x4 [AR30588] 09.1986-12.1989
ALFA ROMEO Alfa 33 1.5 4x4 [AR30588] 12.1986-12.1989
ALFA ROMEO Alfa 33 1.5 i.e. [AR30750] 07.1990-08.1991
ALFA ROMEO Alfa 33

Opis:

Alternator regenerowany oryginał,

6 miesięcy gwarancji

(stary alternator do zwrotu

 

(zdjęcie poglądowe)

Sklep z auto częściami MODUŁ s.c. to gwarancja udanych zakupów oraz najwyższej jakości towaru.
Copyright (c) 2012 MODUŁ s.c.
rozruszniki - alternatory