Tel. : 602-655-707

P.H.U."Moduł" S.C.
42-200 Częstochowa
ul.Wesoła 8

KATEGORIE CZĘŚCI:

Alternator BMW, 525,635,745,M535, A14V05, CA251, 0120469757, 0120469777, 1722418,LRA616

0120469538
0120469539
0120469560
0120469561
0986033120
1126401BO
12311271663
12311273131
12311277239
12311277505
12311284461
14782
215006080
220122A
281585
3227SP
8EL725670001
90156130
9033120F
943356648
CA251IR
DRA3120
HCA251IR
LRA00616
LRA616
W26211
12311271663, 
12311273131, 
12311277239, 
12311277505, 
12311284461, 
12311285006, 
12311288408, 
12311288409, 
12311288595, 
12311289403, 
12311289404, 
12311289442, 
12311711373, 
12344288408, 
0120469538, 
0120469539, 
0120469560, 
0120469561, 
0120469593, 
0120469617, 
0120469618, 
0120469619, 
0120469648, 
0120469649, 
0120469782, 
0120469783, 
0120469804, 
0120469805, 
0120469806, 
0986033120, 
0986033170, 
0986034080, 
0986034110, 
0120469594, 
0120469595, 
0120469794, 
0120469795, 
111147, 
DRA3120, 
DRA4080, 
DRA505, 
13246, 
14782, 
LRA616, 
LRA713, 
LRA714, 
943356648, 
943356649, 
943356749, 
02469617, 
436132, 
436133, 
436134, 
A14V03, 
1-1264-01BO, 
1-1265-01BO 
BMW	12311711203	
BMW	12311722418	
BMW	1711203	
BMW	1722418	
BMW	1730257	
BOSCH	0120469757	
BOSCH	0120469759	
BOSCH	0120469777	
BOSCH	0120469779	
BOSCH	0986034170	
BOSCH	0986035820	
BOSCH	3417	
BOSCH	3582	
LUCAS	LRA00616	
LUCAS	LRA00713	
LUCAS	LRA00714	
LUCAS	LRA00715	
LUCAS	LRA616	
LUCAS	LRA713	
LUCAS	LRA714	
LUCAS	LRA715	
VALEO	2541114	
VALEO	2541301	
VALEO	2541334	
VALEO	436134	
VALEO	436300	
VALEO	A14V01	
VALEO	A14V02	
VALEO	A14V03	
VALEO	A14V05
CA251 0120469538
0120469539
0120469560
0120469561
0986033120
1126401BO
12311271663
12311273131
12311277239
12311277505
12311284461
14782
215006080
220122A
281585
3227SP
8EL725670001
90156130
9033120F
943356648
CA251IR
DRA3120
HCA251IR
LRA00616
LRA616
W26211
12311271663, 
12311273131, 
12311277239, 
12311277505, 
12311284461, 
12311285006, 
12311288408, 
12311288409, 
12311288595, 
12311289403, 
12311289404, 
12311289442, 
12311711373, 
12344288408, 
0120469538, 
0120469539, 
0120469560, 
0120469561, 
0120469593, 
0120469617, 
0120469618, 
0120469619, 
0120469648, 
0120469649, 
0120469782, 
0120469783, 
0120469804, 
0120469805, 
0120469806, 
0986033120, 
0986033170, 
0986034080, 
0986034110, 
0120469594, 
0120469595, 
0120469794, 
0120469795, 
111147, 
DRA3120, 
DRA4080, 
DRA505, 
13246, 
14782, 
LRA616, 
LRA713, 
LRA714, 
943356648, 
943356649, 
943356749, 
02469617, 
436132, 
436133, 
436134, 
A14V03, 
1-1264-01BO, 
1-1265-01BO 
BMW	12311711203	
BMW	12311722418	
BMW	1711203	
BMW	1722418	
BMW	1730257	
BOSCH	0120469757	
BOSCH	0120469759	
BOSCH	0120469777	
BOSCH	0120469779	
BOSCH	0986034170	
BOSCH	0986035820	
BOSCH	3417	
BOSCH	3582	
LUCAS	LRA00616	
LUCAS	LRA00713	
LUCAS	LRA00714	
LUCAS	LRA00715	
LUCAS	LRA616	
LUCAS	LRA713	
LUCAS	LRA714	
LUCAS	LRA715	
VALEO	2541114	
VALEO	2541301	
VALEO	2541334	
VALEO	436134	
VALEO	436300	
VALEO	A14V01	
VALEO	A14V02	
VALEO	A14V03	
VALEO	A14V05
CA251
« wstecz  |  stan: PROSIMY O KONTAKT
cena brutto / szt:
250
szt.
dodaj do koszyka
MODUŁ s.c.
Numery części:

0120469538
0120469539
0120469560
0120469561
0986033120
1126401BO
12311271663
12311273131
12311277239
12311277505
12311284461
14782
215006080
220122A
281585
3227SP
8EL725670001
90156130
9033120F
943356648
CA251IR
DRA3120
HCA251IR
LRA00616
LRA616
W26211
12311271663,
12311273131,
12311277239,
12311277505,
12311284461,
12311285006,
12311288408,
12311288409,
12311288595,
12311289403,
12311289404,
12311289442,
12311711373,
12344288408,
0120469538,
0120469539,
0120469560,
0120469561,
0120469593,
0120469617,
0120469618,
0120469619,
0120469648,
0120469649,
0120469782,
0120469783,
0120469804,
0120469805,
0120469806,
0986033120,
0986033170,
0986034080,
0986034110,
0120469594,
0120469595,
0120469794,
0120469795,
111147,
DRA3120,
DRA4080,
DRA505,
13246,
14782,
LRA616,
LRA713,
LRA714,
943356648,
943356649,
943356749,
02469617,
436132,
436133,
436134,
A14V03,
1-1264-01BO,
1-1265-01BO
BMW 12311711203
BMW 12311722418
BMW 1711203
BMW 1722418
BMW 1730257
BOSCH 0120469757
BOSCH 0120469759
BOSCH 0120469777
BOSCH 0120469779
BOSCH 0986034170
BOSCH 0986035820
BOSCH 3417
BOSCH 3582
LUCAS LRA00616
LUCAS LRA00713
LUCAS LRA00714
LUCAS LRA00715
LUCAS LRA616
LUCAS LRA713
LUCAS LRA714
LUCAS LRA715
VALEO 2541114
VALEO 2541301
VALEO 2541334
VALEO 436134
VALEO 436300
VALEO A14V01
VALEO A14V02
VALEO A14V03
VALEO A14V05
CA251

Zastosowanie / marka:

BMW

Zastosowanie / model:

BMW 525 i 06/81 12/87
BMW 635 CSi 08/87 05/89
BMW 745 i 04/80 08/86
BMW M535 i 04/80 11/85

Opis:

Alternator regenerowany oryginał

6 miesięcy gwarancji

Sklep z auto częściami MODUŁ s.c. to gwarancja udanych zakupów oraz najwyższej jakości towaru.
Copyright (c) 2012 MODUŁ s.c.
rozruszniki - alternatory